Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wschowa

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Wschowa, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz opał odpowiedni do specyfikacji Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Wschowa, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wschowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura czy dowolnego innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko we Wschowie, ale także na terenie wielu innych miast w całym kraju. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach różnych wielkości. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek we Wschowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Wschowa i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność obecnych rodzajów powoduje, że z łatwością znajdziesz optymalny materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i składowania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wschowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) we Wschowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wschowa

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Wschowa i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można też zamówić w wielu innych regionach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie produktu w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi istotnymi normami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Wschowa jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Opał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Wschowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek