Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ośno Lubuskie

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Ośno Lubuskie, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz opał dopasowany do specyfikacji swojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Ośno Lubuskie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ośno Lubuskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną postawić na rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub budynku o innym charakterze, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Ośnie Lubuskim, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do wykorzystania w kotłach różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych plusów można zaliczyć możliwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania oraz utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Ośnie Lubuskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Ośnie Lubuskim i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór dostępnych typów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz najlepszy opał dla siebie. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ośno Lubuskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ośnie Lubuskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ośno Lubuskie

Jeśli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Ośnie Lubuskim i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które można także kupić w różnych pozostałych regionach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych workach jego transport i przechowywanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Ośno Lubuskie może być używany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Ośno Lubuskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek