Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żagań

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w mieście Żagań, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz opał odpowiedni do możliwości dowolnego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Żaganiu, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żagań

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Żagań, lecz także w wielu innych miastach w kraju. Jako wytwórca innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy sprawdzi się do użytku w kotłach o dowolnych gabarytach. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć możliwość utrzymania higieny w piecu, automatyczny proces spalania oraz utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Żaganiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Żaganiu i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych wariantów powoduje, że z łatwością znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żagań)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, higieniczne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność atestów, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a później do magazynu lub na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żaganiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żagań

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Żaganiu i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz także kupić w wielu innych miastach na obszarze Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi istotnymi regulacjami i mającego poważane atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Żaganiu jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie produkuje dużej zawartości pyłów ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Żagań - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek