Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szlichtyngowa

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Szlichtyngowej, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością kupisz opał dopasowany do możliwości dowolnego kotła. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zagwarantować, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Szlichtyngowa, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem jakości i doskonałych parametrów, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szlichtyngowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zadbać o wydajne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, firmy czy dowolnego innego budynku, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Szlichtyngowej, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako producent najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych wielkości. Do jego kluczowych plusów można zaliczyć możliwość utrzymania porządku w kotle, automatyczny mechanizm spalania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Szlichtyngowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Szlichtyngowa i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest materiałem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność obecnych produktów powoduje, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szlichtyngowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w pobliżu pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szlichtyngowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szlichtyngowa

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Szlichtyngowej i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też kupić w licznych pozostałych miejscach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego transport i przechowywanie jest proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi regulacjami i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Szlichtyngowa może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej proporcji szkodliwych substancji i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Szlichtyngowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek