Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubniewice

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Lubniewicach, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do możliwości posiadanego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Lubniewice, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubniewice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, firmy lub budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Lubniewicach, lecz także w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Jako wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych rozmiarach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lubniewicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Lubniewicach i okolicach, to doskonała propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność oferowanych rodzajów gwarantuje, że bez problemu kupisz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubniewice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, higieniczne składowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do magazynu lub na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubniewicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubniewice

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Lubniewice i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można również nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w trwałych workach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i posiadającego poważane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najkorzystniejszych w kraju.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Lubniewice może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Lubniewice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek