Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulechów

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Sulechów, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu wybierzesz materiał odpowiedni do specyfikacji dowolnego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Sulechów, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulechów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy planują postawić na komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki przedsiębiorstwa bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Sulechów, lecz również w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc producentem nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego najistotniejszych zalet możemy zaliczyć możliwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sulechowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Sulechów i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i składowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sulechów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do magazynu czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sulechowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulechów

Jeżeli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Sulechów i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz również zamówić w wielu pozostałych miejscach na obszarze Polski. Przez zamknięcie produktu w trwałych workach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi przepisami i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w mieście Sulechów może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Sulechów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek