Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzelce Krajeńskie

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Strzelce Krajeńskie, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz opał odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Strzelcach Krajeńskich, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzelce Krajeńskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura bądź budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Strzelce Krajeńskie, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm ogrzewania oraz zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Strzelcach Krajeńskich

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Strzelce Krajeńskie i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych rodzajów powoduje, że bez problemu wybierzesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Strzelce Krajeńskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Strzelcach Krajeńskich
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzelce Krajeńskie

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Strzelce Krajeńskie i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można również kupić w wielu pozostałych miastach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Strzelce Krajeńskie może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie wytwarza dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Strzelce Krajeńskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek