Ekogroszek workowany Jasień

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Jasień, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz opał dopasowany do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w branży i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Jasieniu, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Jasień

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną postawić na wydajne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, siedziby firmy bądź hali produkcyjnej, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Jasień, lecz też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego opału, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet możemy zaliczyć łatwość zachowania czystości w kotle, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Jasieniu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Jasień i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych wariantów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Jasień)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni lub na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Jasieniu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Jasień

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Jasień i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także nabyć w licznych innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego transport i składowanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Jasień może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Jasień - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek