Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skwierzyna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w mieście Skwierzyna, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością wybierzesz produkt dostosowany do możliwości posiadanego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Skwierzynie, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skwierzyna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa czy budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Skwierzynie, ale też w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany jest odpowiedni do spalania w piecach dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania czystości w kotle, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Skwierzynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Skwierzyna i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność dostępnych produktów sprawia, że bez problemu kupisz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i składowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skwierzyna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skwierzynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skwierzyna

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Skwierzynie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również kupić w licznych innych regionach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych workach jego przewożenie i przechowywanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i posiadającego wymagane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek sprzedawany w Skwierzynie może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Skwierzyna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek