Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Małomice

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w mieście Małomice, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz opał odpowiedni do parametrów aktualnie wykorzystywanego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Małomice, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem jakości i świetnych szczegółów technicznych, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Małomice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną postawić na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu, biura lub budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Małomice, lecz także w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w piecu, automatyczny proces dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Małomicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Małomice i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór proponowanych rodzajów sprawia, że z łatwością wybierzesz optymalny opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i składowanie, materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Małomice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do magazynu lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Małomicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Małomice

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Małomicach i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również nabyć w różnych innych regionach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i znakomitych parametrów z korzystną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Małomice jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Małomice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek