Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rzepin

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w Rzepinie, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz materiał dopasowany do możliwości dowolnego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Rzepin, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rzepin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Rzepin, lecz również w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces spalania i zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Rzepinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Rzepin i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność dostępnych typów powoduje, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rzepin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rzepinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rzepin

Jeżeli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Rzepin i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także kupić w licznych innych regionach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie opału w solidnych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie koniec plusów! Ekogroszek sprzedawany w Rzepinie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Rzepin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek