Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drezdenko

Starając się sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Drezdenku, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu znajdziesz produkt dopasowany do możliwości swojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Drezdenku, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drezdenko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, firmy czy budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Drezdenko, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek nadaje się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o dowolnych gabarytach. Do jego najistotniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Drezdenku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Drezdenko i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych wariantów sprawia, że bez problemu wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić transport i przechowywanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Drezdenko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem czy na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Drezdenku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Drezdenko

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Drezdenko i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także kupić w wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i magazynowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i mającego poważane atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Drezdenko może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej proporcji popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących związków.

Ekogroszek Drezdenko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek