Ekogroszek workowany Drezdenko

Starając się sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Drezdenku, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu znajdziesz produkt dopasowany do możliwości swojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Drezdenku, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Drezdenko

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, firmy czy budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Drezdenko, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek nadaje się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o dowolnych gabarytach. Do jego najistotniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Drezdenku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Drezdenko i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych wariantów sprawia, że bez problemu wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić transport i przechowywanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Drezdenko)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem czy na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Drezdenku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Drezdenko

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Drezdenko i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także kupić w wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i magazynowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i mającego poważane atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Drezdenko może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej proporcji popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących związków.

Ekogroszek Drezdenko - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem