Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Otyń

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Otyń, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz produkt odpowiedni do specyfikacji posiadanego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Otyń, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Otyń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, firmy czy magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Otyniu, ale również w wielu innych miastach w kraju. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w piecach dowolnej wielkości. Do jego kluczowych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w piecu, automatyczny proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Otyniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Otyń i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór proponowanych typów sprawia, że z łatwością wybierzesz najlepszy opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Otyń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Otyniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Otyń

Jeśli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Otyń i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które można też zamówić w licznych innych miastach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi normami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Otyń jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie produkuje dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Otyń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek