Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Słubice

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Słubice, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz opał odpowiedni do parametrów swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Słubice, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Słubice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Słubice, lecz także w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć możliwość zachowania czystości w kotle, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Słubicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Słubicach i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność proponowanych produktów powoduje, że z łatwością znajdziesz optymalny materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Słubice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne składowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność certyfikatów, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do magazynu bądź na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Słubicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Słubice

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Słubicach i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości opału. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które można również zamówić w wielu pozostałych miastach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych workach jego transport i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi normami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Słubicach może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Słubice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek