Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szprotawa

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w Szprotawie, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Są to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz produkt dopasowany do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Szprotawa, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szprotawa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy czy magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Szprotawie, lecz również na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi możliwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces spalania, a także zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Szprotawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Szprotawa i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych typów powoduje, że z łatwością znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szprotawa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szprotawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szprotawa

Jeśli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Szprotawie i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz także kupić w różnych innych miastach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych opakowaniach jego transport i przechowywanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Szprotawa jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Szprotawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek