Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zielona Góra

Chcąc sprostać potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Zielona Góra, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz produkt dopasowany do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Zielonej Górze, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zielona Góra

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na komfortowe i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa bądź magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Zielonej Górze, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o różnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w kotle, automatyczny proces spalania i utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Zielonej Górze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Zielona Góra i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych wariantów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zielona Góra)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni bądź na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zielonej Górze
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zielona Góra

Jeżeli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Zielona Góra i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można także nabyć w wielu pozostałych miejscach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu produktu w trwałych workach jego przewóz i magazynowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące normy i mającego niezbędne poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w branży.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Zielona Góra może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Zielona Góra - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek