Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzciel

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Trzciel, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz materiał dostosowany do możliwości aktualnie wykorzystywanego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Trzcielu, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzciel

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu, firmy czy innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Trzcielu, ale też w wielu innych miastach w kraju. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm spalania oraz zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w Polsce z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Trzcielu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Trzcielu i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych wariantów powoduje, że na pewno wybierzesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Trzciel)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem lub na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Trzcielu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzciel

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Trzcielu i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również kupić w licznych pozostałych miejscach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego transport i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Trzcielu może być używany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Trzciel - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek