Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulęcin

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Sulęcin, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Będą to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością kupisz opał dopasowany do parametrów aktualnie używanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Sulęcin, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulęcin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zadbać o wydajne i opłacalne ogrzewanie domu, biura czy budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Sulęcin, lecz także w wielu innych miastach w kraju. Będąc producentem nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach różnych rozmiarach. Do jego największych plusów można zaliczyć łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces spalania oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sulęcinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Sulęcinie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić transport i składowanie, materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sulęcin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne składowanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a potem do kotłowni czy na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sulęcinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulęcin

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Sulęcinie i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można też kupić w licznych innych miejscach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego transport i magazynowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi istotnymi przepisami i posiadającego niezbędne poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Sulęcin może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Sulęcin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek