Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iłowa

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Iłowa, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz produkt dopasowany do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Iłowa, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iłowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują postawić na komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Iłowa, ale również na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany sprawdzi się w piecach różnych gabarytach. Do jego największych plusów można zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces spalania oraz zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Iłowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Iłowej i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się wysoką wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Iłowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem czy na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Iłowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iłowa

Jeżeli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Iłowej i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także nabyć w różnych innych miejscowościach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych workach jego przewóz i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi istotnymi przepisami i mającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w mieście Iłowa jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Iłowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek