Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kożuchów

Chcąc sprostać wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Kożuchów, opracowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością wybierzesz produkt odpowiedni do specyfikacji Twojego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w Kożuchowie, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kożuchów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o komfortowe i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki firmy czy dowolnego innego budynku, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Kożuchów, lecz również w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc wytwórcą nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w piecu, automatyczny mechanizm ogrzewania i utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kożuchowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Kożuchowie i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno kupisz najlepszy materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kożuchów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne magazynowanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do magazynu lub na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kożuchowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kożuchów

Jeśli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Kożuchowie i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także kupić w różnych innych regionach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i posiadającego poważane atesty jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Kożuchowie może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Opał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Kożuchów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek