Ekogroszek workowany Zbąszynek

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Zbąszynek, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością kupisz opał odpowiedni do możliwości aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Zbąszynek, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zbąszynek

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, siedziby firmy lub dowolnego innego budynku, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Zbąszynku, ale również w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do użytku w piecach o dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, automatyczny proces spalania i zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Zbąszynku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Zbąszynek i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność oferowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno kupisz odpowiedni opał dla siebie. Aby usprawnić transport i składowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Zbąszynek)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste składowanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Zbąszynku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zbąszynek

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Zbąszynek i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można też nabyć w różnych pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie produktu w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i posiadającego wymagane potwierdzenia jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w Zbąszynku może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości pyłów ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Zbąszynek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.