Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krosno Odrzańskie

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w Krośnie Odrzańskim, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością kupisz materiał odpowiedni do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Krosno Odrzańskie, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krosno Odrzańskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania domu, biura lub magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Krośnie Odrzańskim, ale również w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w kotle, automatyczny mechanizm spalania, a także utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Krośnie Odrzańskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Krosno Odrzańskie i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i składowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krosno Odrzańskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krośnie Odrzańskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krosno Odrzańskie

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Krośnie Odrzańskim i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można również nabyć w różnych innych miejscach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych workach jego transport i składowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi przepisami i mającego wymagane atesty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w Krośnie Odrzańskim może być używany do ogrzewania budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i popiołu w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Krosno Odrzańskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek