Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cybinka

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Cybinka, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz opał odpowiedni do specyfikacji Twojego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Cybinka, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cybinka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Cybinka, ale także w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnej wielkości. Do jego największych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Cybince

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Cybince i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność dostępnych rodzajów sprawia, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i składowania zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Cybinka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste składowanie – zachowanie porządku w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Cybince
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cybinka

Jeśli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Cybince i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można także kupić w licznych innych miastach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Cybinka jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Cybinka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek