Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Miasteczko

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Nowe Miasteczko, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz materiał dopasowany do możliwości aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Nowym Miasteczku, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem jakości i świetnych parametrów technicznych, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Miasteczko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują postawić na komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa czy hali produkcyjnej, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Nowym Miasteczku, lecz również w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi możliwość utrzymania higieny w kotle, niewymagający ingerencji proces spalania oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Miasteczku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Nowe Miasteczko i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych produktów powoduje, że z łatwością kupisz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i składowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowe Miasteczko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Miasteczku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Miasteczko

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Nowym Miasteczku i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz również kupić w wielu pozostałych miejscach na obszarze Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Nowe Miasteczko może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Nowe Miasteczko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek