Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kostrzyn nad Odrą

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Kostrzynie nad Odrą , opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz materiał odpowiedni do parametrów posiadanego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Kostrzyn nad Odrą, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych szczegółów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kostrzyn nad Odrą

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy planują postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, siedziby firmy czy budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Kostrzynie nad Odrą , ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Kostrzynie nad Odrą

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Kostrzynie nad Odrą i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych typów sprawia, że z łatwością kupisz najlepszy materiał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kostrzyn nad Odrą)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kostrzynie nad Odrą
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kostrzyn nad Odrą

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Kostrzyn nad Odrą i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można też zamówić w różnych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych opakowaniach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami i mającego niezbędne poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w Kostrzynie nad Odrą jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Kostrzyn nad Odrą - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek