Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kargowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Kargowa, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz materiał dostosowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Kargowa, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kargowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, placówki firmy czy budynku o innym charakterze, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Kargowa, lecz także w wielu innych miastach w całym kraju. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces ogrzewania oraz zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kargowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Kargowa i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór proponowanych typów powoduje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kargowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, czyste przechowywanie – utrzymanie porządku w okolicy pieca lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do kotłowni czy na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kargowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kargowa

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Kargowa i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można także kupić w licznych pozostałych miejscach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Kargowej może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Kargowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek