Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żary

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w mieście Żary, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz produkt dopasowany do możliwości posiadanego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w Żarach, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żary

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą postawić na rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Żarach, lecz też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek opałowy jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych dowolnych rozmiarach. Do jego największych zalet można zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Żarach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Żary i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a szeroki wybór obecnych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żary)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żarach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żary

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Żary i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też kupić w wielu pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych workach jego przewóz i przechowywanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z korzystną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi przepisami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w Żarach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Żary - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek