Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gorzów Wielkopolski

Szukasz ofert na ekogroszek w Gorzowie Wielkopolskim? W takim przypadku zachęcamy do poznania naszej oferty, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży znakomitej jakości paliw węglowych, dzięki czemu udało nam się zapracować na zaufanie wielu osób prywatnych oraz firm z całej Polski. W naszej obecnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale także wielu innych miastach w całym kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różnorodne rodzaje nowoczesnych materiałów opałowych, których doskonała klasa łączy się z przystępną ceną. Zapraszamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gorzów Wielkopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach to zdecydowanie wybór trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy poszukują nowoczesnego i wydajnego opału. Zawarte w naszym asortymencie produkty sprawdzą się w przypadku zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale także innych budynków – biur, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można stosować węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, mając pewność, że wygenerowane ciepło zapewni wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Jako producent jesteśmy w stanie zaproponować Ci wydajny i najwyższej klasy opał w świetnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dzięki temu możesz zakupić wydajny, ceniony przez klientów i zgodny z wszelkimi regulacjami towar bez rujnowania domowego lub firmowego majątku. Korzystając z dostępnego w naszej ofercie opału ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Gorzowie Wielkopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach charakteryzuje się w szczególności sporą wartością opałową i małą zawartością pozostałości powstającą w trakcie spalania. Z dobrymi rezultatami można używać nasz opał w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest ładowany w odporne na uszkodzenia, dogodne w składowaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są jednocześnie niewymagające w transporcie. W naszym sklepie znajduje się wydajny ekogroszek w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wydajnością, spiekalnością i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gorzów Wielkopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni i zaufani dostawcy, a także dedykowane atesty umieszczone na produkcie, poświadczające o kompozycji i strukturze paliwa,

  • dogodny transport – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany i szybki podczas przenoszenia z i do samochodu, co jednocześnie przekłada się na sprawność przesyłki dokładnie do wskazanego miejsca,

  • organizacja – nasz opał jest bezproblemowy i czysty w magazynowaniu, dzięki umieszczeniu produktu w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które mogą być przechowywane zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość wygodnego dozowania udostępniania ze względu na odpowiednio odmierzoną ilość i wagę efektywnego paliwa węglowego, które z łatwością zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gorzowie Wielkopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gorzów Wielkopolski

W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy biur. Nasz asortyment, w obrębie którego można znaleźć na przykład ekogroszek workowany dostępny w mieście Gorzów Wielkopolski i okolicach, powstał specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników szukających efektywnego, współpracującego z większością kotłów nowoczesnego materiału opałowego.

Zamówienie nowoczesnego materiału opałowego wprost od producenta to jednocześnie świetny sposób na ograniczenie kosztów. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest zdecydowanie opłacalna, a do tego sam opał zalicza się do grupy ekonomicznych. Naturalnie, zadbaliśmy o nie tylko korzystny koszt produktu, ale także doskonałą jakość i skuteczność. Dzięki temu każdy ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Najlepszym potwierdzeniem doskonałej klasy ekogroszku sprzedawanego przez nas w Gorzowie Wielkopolskim są liczne badania, zaświadczające jego znakomite szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów ma umieszczone na opakowaniu szczegółowe informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, wartości opałowej oraz współczynnika spiekalności (RI). Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w trakcie ogrzewania wytworzą się duże ilości niekorzystnych substancji czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w określonym budynku.

Ekogroszek Gorzów Wielkopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek