Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świebodzin

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Świebodzinie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt dostosowany do parametrów Twojego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Świebodzinie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świebodzin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zadbać o komfortowe i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura lub magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Świebodzin, lecz również na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Jako doświadczony producent innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany jest odpowiedni do użytku w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła, a także utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Świebodzinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Świebodzin i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a szeroki wybór proponowanych rodzajów powoduje, że na pewno znajdziesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić transport i magazynowanie, zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Świebodzin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Świebodzinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świebodzin

Jeśli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Świebodzinie i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też kupić w licznych innych miejscach na obszarze Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi regulacjami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Świebodzinie może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej ilości pyłów ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje powstawania dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Świebodzin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek