Ekogroszek workowany Bytom Odrzański

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Bytom Odrzański, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Są to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do specyfikacji dowolnego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Bytom Odrzański, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bytom Odrzański

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zadbać o rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Bytomiu Odrzańskim, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek nadaje się do spalania w piecach różnych rozmiarach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces spalania i utrzymanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Bytomiu Odrzańskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Bytomiu Odrzańskim i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność obecnych produktów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych na rynku.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Bytom Odrzański)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem czy na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dawkowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Ekogroszek workowany w Bytomiu Odrzańskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bytom Odrzański

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Bytomiu Odrzańskim i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też kupić w licznych pozostałych miastach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w trwałych workach jego przewóz i przechowywanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w Bytomiu Odrzańskim jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Bytom Odrzański - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek