Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łęknica

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Łęknicy, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz materiał dopasowany do specyfikacji dowolnego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Łęknica, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łęknica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują postawić na komfortowe i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu, placówki przedsiębiorstwa czy hali produkcyjnej, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Łęknicy, ale także w obrębie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w piecu, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Łęknicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Łęknica i okolicach, to doskonała propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność proponowanych typów powoduje, że z łatwością kupisz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łęknica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łęknicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łęknica

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Łęknica i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz także kupić w licznych innych regionach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego transport i magazynowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie wysokiej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi normami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Łęknica jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Łęknica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek