Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Sól

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Nowej Soli, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz produkt odpowiedni do możliwości aktualnie używanego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Nowej Soli, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Sól

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, siedziby firmy bądź dowolnego innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Nowej Soli, lecz także na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowej Soli

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Nowa Sól i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek opałowy jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a szeroki wybór dostępnych rodzajów powoduje, że na pewno kupisz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić przewóz i składowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowa Sól)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki zamknięciu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do kotłowni czy na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowej Soli
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Sól

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Nowej Soli i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które można także kupić w licznych innych miejscowościach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w trwałych workach jego przewożenie i przechowywanie jest wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi istotnymi normami i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który można zakupić bez obciążania domowego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Nowa Sól jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Opał nie wytwarza dużej ilości popiołu ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Nowa Sól - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek