Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sława

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Sławie, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz produkt dostosowany do parametrów dowolnego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Sława, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sława

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Sławie, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach różnych wielkości. Do jego największych atutów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Sławie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Sławie i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a szeroki wybór proponowanych typów powoduje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i składowania materiały są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sława)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sławie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sława

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Sławie i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można też nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego transport i składowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i posiadającego niezbędne potwierdzenia jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w mieście Sława jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Sława - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek