Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarna Woda

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w Czarnej Wodzie, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz materiał dostosowany do możliwości swojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Czarna Woda, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarna Woda

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, firmy lub magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Czarnej Wodzie, ale też w obrębie wielu innych miast w całym kraju. Jako wytwórca innowacyjnego opału, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnej wielkości. Do jego kluczowych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces spalania oraz zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Czarnej Wodzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Czarna Woda i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność oferowanych produktów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czarna Woda)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do kotłowni czy na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czarnej Wodzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarna Woda

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Czarnej Wodzie i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego zdecydowaliśmy się na produkcję opału zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi normami i mającego niezbędne potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Czarna Woda jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Czarna Woda - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek