Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lębork

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Lęborku, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz materiał dostosowany do parametrów posiadanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Lęborku, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lębork

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, placówki przedsiębiorstwa bądź budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Lębork, ale również w wielu innych miastach w całym kraju. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach różnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w kotle, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Lęborku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Lęborku i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt odznaczał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych wariantów gwarantuje, że bez problemu kupisz odpowiedni opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lębork)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem lub na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lęborku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lębork

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Lębork i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również kupić w licznych pozostałych regionach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych workach jego transport i składowanie jest łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi przepisami i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Lęborku jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Opał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Lębork - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek