Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żukowo

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w mieście Żukowo, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością kupisz produkt dostosowany do specyfikacji Twojego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Żukowo, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żukowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie domu, siedziby przedsiębiorstwa lub magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Żukowie, ale również na terenie wielu innych miast w całym kraju. Jako doświadczony producent najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania i utrzymanie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Żukowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Żukowie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że bez problemu kupisz najlepszy materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żukowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne składowanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do magazynu czy na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dawkowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żukowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żukowo

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Żukowie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W SAM-BUD-ROL zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można również nabyć w wielu innych miejscach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego poważanymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Żukowie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Żukowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek