Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chojnice

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w mieście Chojnice? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć wydajne paliwo węglowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu i sprzedaży znakomitej klasy opału, wskutek czego byliśmy w stanie wypracować uznanie tysięcy osób prywatnych i przedsiębiorstw z całej Polski. W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Chojnicach, jak i różnych pozostałych miastach w kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, udostępniamy różne odmiany nowoczesnych materiałów opałowych, których świetna jakość idzie w parze z przystępną ceną zakupu. Zachęcamy do przeanalizowania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chojnice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Chojnicach i okolicach to niewątpliwie wybór skierowany do klientów o szczególnych potrzebach, którzy poszukują nowoczesnego i wydajnego paliwa. Obecne w naszej ofercie ekogroszki są odpowiednie do ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale również innych miejsc – biur, magazynów itp. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnych gabarytów urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło pozwoli osiągnąć wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

To nie koniec plusów! Jako producent możemy zapewnić Ci pewny i doskonałej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt naszego ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Wobec tego masz okazję kupić świetny, ceniony przez użytkowników i zgodny z wszystkimi wymogami towar bez nadwyrężania domowego lub służbowego majątku. Z wykorzystaniem naszego ekogroszku obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Chojnicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Chojnice i okolicach charakteryzuje się w największym stopniu niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką ilością pozostałości powstającą w trakcie wykorzystania. Z dobrym skutkiem można używać nasze materiały opałowe w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach kategorii ecodesign. Kupując dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w wytrzymałe, wygodne w składowaniu worki o pojemności 25 kg, które są jednocześnie proste w przewozie. Wśród naszych produktów możesz znaleźć wydajny materiał w różnorodnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Chojnice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii jakości rozwiązań, którą zapewniają szanowani oraz zaufani dostawcy, a także specjalne atesty obecne na opakowaniach, informujące o kompozycji oraz strukturze materiału,

  • wygodny dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie z i do samochodu, co jednocześnie wpływa na sprawność dostawy dokładnie pod określony adres,

  • łatwość utrzymania porządku – dostępny u nas opał jest łatwy i schludny w magazynowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • możliwość prostego racjonowania udostępniania ze względu na precyzyjnie określoną ilość i ciężar efektywnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Chojnicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chojnice

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od wielu lat sprzedajemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, zakładów przemysłowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego znajduje się między innymi ekogroszek workowany dostępny w Chojnicach i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników chcących skorzystać z efektywnego, kompatybilnego z piecami różnych kategorii innowacyjnego materiału opałowego.

Kupno wydajnego paliwa węglowego bezpośrednio od producenta to także doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest niezwykle atrakcyjna, a dodatkowo sam ekogroszek zalicza się do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, zadbaliśmy o nie tylko przystępny koszt produktu, ale także świetną jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Najlepszym poświadczeniem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Chojnice są różnorodne autoryzacje, weryfikujące jego znakomite szczegóły techniczne i właściwości. Stawiając na nasze usługi, nie ma mowy o ryzyku – każdy element oferty ma umieszczone na opakowaniu kluczowe dane w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się niepokoić, że w trakcie korzystania z opału wytworzą się znaczne ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Chojnice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek