Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sopot

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Sopocie, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz opał dopasowany do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Sopocie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sopot

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Sopocie, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się do użytku w piecach o różnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet można zaliczyć łatwość utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sopocie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Sopocie i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność obecnych produktów powoduje, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sopot)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sopocie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sopot

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Sopot i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można też nabyć w licznych pozostałych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych workach jego transport i przechowywanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi istotnymi normami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Sopocie może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej ilości szkodliwych substancji ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Sopot - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek