Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tczew

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w Tczewie? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która zawiera wydajne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy opału, dzięki czemu udało nam się wypracować uznanie tysięcy osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w Tczewie, jak i wielu pozostałych miejscach w całym kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę wymagania klientów, udostępniamy różne rodzaje nowoczesnych paliw stałych, których wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną zakupu. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tczew

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Tczew i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie wybór skierowany do wyjątkowo wymagających osób, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszym sklepie ekogroszki doskonale nadają się do ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale również innych miejsc – biur, zakładów przemysłowych i tym podobnych. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, mając świadomość, że wyprodukowane ciepło dostarczy prawidłową temperaturę w każdym kącie.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta jesteśmy w stanie dostarczać pewny i najwyższej klasy produkt w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w całym kraju. Wobec tego możesz nabyć sprawdzony, doceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące wymogi opał bez nadwyrężania domowego albo należącego do firmy majątku. Korzystając z naszego węgla ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Tczewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Tczewie i okolicach odznacza się przede wszystkim wysoką ilością produkowanego ciepła i minimalną ilością popiołu powstającą w trakcie spalania. Z powodzeniem można stosować nasze materiały opałowe w kotłach dowolnej klasy oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest ładowany w wytrzymałe, dogodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są także niewymagające w przewozie. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz wydajny opał w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tczew)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, którą oferują cenieni i sprawdzeni producenci oraz ściśle określone atesty umieszczone na produkcie, które informują o kompozycji oraz strukturze paliwa,

  • bezproblemowy transport – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co naturalnie wpływa na tempo przesyłki dokładnie do konkretnego miejsca,

  • łatwość utrzymania porządku – dostępny u nas materiał opałowy jest łatwy i czysty w składowaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja wygodnego dozowania zapewniana poprzez precyzyjnie odmierzoną ilość i wagę nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tczewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tczew

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, zalecane do domów, zakładów przemysłowych czy placówek firm. Nasz asortyment, w obrębie którego można znaleźć na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w mieście Tczew i okolicach, został przygotowany specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników chcących skorzystać z skutecznego, kompatybilnego z niemal wszystkimi kotłami innowacyjnego paliwa stałego.

Zakup innowacyjnego paliwa węglowego prosto od producenta to również znakomity sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest zdecydowanie korzystna, a przy tym sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko korzystny koszt zakupu, ale również wysoką jakość i wydajność. Dzięki temu dostępny u nas ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Najlepszym poświadczeniem wysokiej klasy ekogroszku oferowanego w Tczewie są różne certyfikaty, potwierdzające jego znakomite szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy produkt ma umieszczone na worku dokładne informacje w kwestii proporcji popiołu, siarki i wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się obawiać, że w trakcie korzystania z opału będą wydzielać się spore ilości szkodliwych środków czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek Tczew - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek