Ekogroszek workowany Tczew

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w Tczewie? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która zawiera wydajne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy opału, dzięki czemu udało nam się wypracować uznanie tysięcy osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w Tczewie, jak i wielu pozostałych miejscach w całym kraju. Ponadto, biorąc pod uwagę wymagania klientów, udostępniamy różne rodzaje nowoczesnych paliw stałych, których wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną zakupu. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Tczew

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Tczew i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie wybór skierowany do wyjątkowo wymagających osób, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszym sklepie ekogroszki doskonale nadają się do ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale również innych miejsc – biur, zakładów przemysłowych i tym podobnych. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, mając świadomość, że wyprodukowane ciepło dostarczy prawidłową temperaturę w każdym kącie.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta jesteśmy w stanie dostarczać pewny i najwyższej klasy produkt w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w całym kraju. Wobec tego możesz nabyć sprawdzony, doceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące wymogi opał bez nadwyrężania domowego albo należącego do firmy majątku. Korzystając z naszego węgla ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Tczewie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Tczewie i okolicach odznacza się przede wszystkim wysoką ilością produkowanego ciepła i minimalną ilością popiołu powstającą w trakcie spalania. Z powodzeniem można stosować nasze materiały opałowe w kotłach dowolnej klasy oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest ładowany w wytrzymałe, dogodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są także niewymagające w przewozie. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz wydajny opał w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Tczew)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, którą oferują cenieni i sprawdzeni producenci oraz ściśle określone atesty umieszczone na produkcie, które informują o kompozycji oraz strukturze paliwa,

  • bezproblemowy transport – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co naturalnie wpływa na tempo przesyłki dokładnie do konkretnego miejsca,

  • łatwość utrzymania porządku – dostępny u nas materiał opałowy jest łatwy i czysty w składowaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja wygodnego dozowania zapewniana poprzez precyzyjnie odmierzoną ilość i wagę nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Tczewie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Tczew

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, zalecane do domów, zakładów przemysłowych czy placówek firm. Nasz asortyment, w obrębie którego można znaleźć na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w mieście Tczew i okolicach, został przygotowany specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników chcących skorzystać z skutecznego, kompatybilnego z niemal wszystkimi kotłami innowacyjnego paliwa stałego.

Zakup innowacyjnego paliwa węglowego prosto od producenta to również znakomity sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest zdecydowanie korzystna, a przy tym sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko korzystny koszt zakupu, ale również wysoką jakość i wydajność. Dzięki temu dostępny u nas ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Najlepszym poświadczeniem wysokiej klasy ekogroszku oferowanego w Tczewie są różne certyfikaty, potwierdzające jego znakomite szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy produkt ma umieszczone na worku dokładne informacje w kwestii proporcji popiołu, siarki i wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się obawiać, że w trakcie korzystania z opału będą wydzielać się spore ilości szkodliwych środków czy popiół, które mogą powodować uszkodzenia kotła. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek Tczew - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem