Ekogroszek workowany Hel

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Hel? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom bogaty wybór innowacyjnego, odznaczającego się wysoką wydajnością opału. Dostępne materiały charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi opłatami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje wymagania, postaraliśmy się, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Hel w różnych rodzajach. W efekcie w prosty sposób dopasujesz opał do indywidualnych wymagań i typu pieca, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Hel

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Helu i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet szczególnie wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy materiał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarów i zapewni żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto produkowany przez naszą firmę ekogroszek generuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Nasza firma działa na rynku opału już od ponad 30 lat. Z tego względu nie musisz się obawiać o zakup – zamówiony u nas ekogroszek opałowy będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi właściwościami materiału. Staramy się też, aby zakup paliwa nie było powodem nadwyrężenia domowego lub firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Helu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to coś, czego możesz być stuprocentowo pewny, wybierając nasz ekogroszek workowany w mieście Hel. Szczególnie ważna jest mała zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Dodatkowo materiał odznacza się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz wydajnością, co bezpośrednio przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Hel jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli potrzebujesz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym wyborem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Hel)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne paliwo z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie normy jakości, otrzymał liczne atesty, a ponadto jest wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz poznać jego parametry oraz składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy wariant opału z tej kategorii jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i łatwe magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego opału nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu było proste oraz komfortowe.

Ekogroszek workowany w Helu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Hel

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Hel, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca, który od wielu lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci najwyższą klasę dostępnego paliwa, jego znakomite cechy techniczne, a także przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Nasz ekogroszek to perfekcyjna oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne energetycznie oraz opłacalne, a w trakcie jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość niebezpiecznych substancji oraz dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Hel, ale też przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne odznaczenia i spełnia wszelakie istotne wytyczne. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich kotłach dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo paliwa grzewczego, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Helu i okolicach!

Ekogroszek Hel - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek