Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jastarnia

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Jastarnia, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz produkt dostosowany do możliwości dowolnego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Jastarni, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jastarnia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Jastarnia, lecz też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc wytwórcą nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces spalania oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Jastarni

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Jastarnia i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność proponowanych typów sprawia, że na pewno kupisz optymalny opał dla siebie. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jastarnia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem czy na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jastarni
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jastarnia

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Jastarni i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można także kupić w licznych pozostałych miejscach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie opału spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Jastarnia może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Jastarnia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek