Ekogroszek workowany Rumia

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Rumia? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty, w której możesz znaleźć nowoczesne materiały opałowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat specjalizujemy się w wytwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy materiałów opałowych, dzięki czemu zdołaliśmy zapracować na uznanie wielu osób prywatnych oraz firm z różnych województw. Obecnie oferujemy przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w mieście Rumia, jak i licznych pozostałych miastach w całym kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy różnorodne odmiany nowoczesnych paliw węglowych, których świetna jakość idzie w parze z przystępną ceną zakupu. Zachęcamy do przeanalizowania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Rumia

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Rumi i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie produkt trafiający w oczekiwania szczególnie wymagających klientów, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i wydajnego materiału opałowego. Dostępne w naszej ofercie produkty są odpowiednie do ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale także miejsc o innym charakterze – biur, hal produkcyjnych i tym podobnych. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło zagwarantuje prawidłową temperaturę w każdym miejscu.

To nie koniec zalet! W roli producenta jesteśmy w stanie zaproponować Ci wydajny i doskonałej klasy opał w świetnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w całym kraju. Dzięki temu masz okazję postawić na wydajny, ceniony przez użytkowników i zgodny z wszystkimi wymogami produkt bez naciągania rodzinnego czy służbowego majątku. Korzystając z dostępnego w naszej ofercie węgla obniżysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Rumi

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Rumia i okolicach odznacza się przede wszystkim niezwykle korzystną ilością dostarczanego ciepła i minimalną ilością pozostałości wytwarzaną podczas wykorzystania. Z powodzeniem można stosować go w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach typu ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w trwałe, dogodne w składowaniu worki o pojemności 25 kg, które są jednocześnie bezproblemowe w przewozie. Wśród oferowanych przez nas produktów znajduje się wydajny opał w różnorodnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wydajnością, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy produktów, którą potwierdzają cenieni i godni zaufania producenci, a także dedykowane certyfikaty umieszczone na produkcie, informujące o składzie i strukturze materiału,

  • prosty dowóz – ekogroszek workowany jest łatwy, a także szybki w transporcie z i do pojazdu, co naturalnie przekłada się na szybkość dowozu dokładnie do klienta,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę opał jest łatwy i schludny w składowaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, odpornych na rozdarcia workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • możliwość wygodnego racjonowania udostępniania poprzez precyzyjnie odmierzoną ilość i wagę nowoczesnego paliwa węglowego, które z pewnością mieści się w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Rumi
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Rumia

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w obrębie którego znajduje się między innymi ekogroszek workowany dostępny w mieście Rumia i okolicach, został przygotowany szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających skutecznego, zgodnego z kotłami różnych kategorii wysokiej klasy materiału opałowego.

Zamówienie wydajnego materiału opałowego wprost od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to jednocześnie wydajny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest bardzo korzystna, a przy tym sam materiał opałowy należy do grupy ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko korzystny koszt paliwa, ale przy tym wysoką jakość i skuteczność. Dzięki temu dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi przepisami.

Perfekcyjnym poświadczeniem doskonałej klasy ekogroszku sprzedawanego przez nas w Rumi są różne badania, zaświadczające jego odpowiednie parametry i zawartość oraz skład. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy z produktów ma umieszczone na worku kluczowe dane w kwestii proporcji zawartości po spalaniu, siarki oraz wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz spiekalności. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w trakcie korzystania z opału będą wydzielane znaczne ilości niekorzystnych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

TczewPuckSkarszewyGdańskŁeba