Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kwidzyn

Interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w mieście Kwidzyn? W takiej sytuacji zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL już od przeszło trzech dekad funkcjonuje w rynku paliw opałowych, a w tym czasie mogliśmy wypracować nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, lecz również szacunek klientów. Dzięki temu postanowiliśmy zainicjować wytwarzanie na własny rachunek najnowocześniejszego materiału opałowego, cechującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w Kwidzynie poleca się do dowolnych pieców, przy czym różnorodność obecnych produktów gwarantuje, że bez wysiłku wybierzesz opał dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kwidzyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Kwidzyn i okolicach, to nowoczesne źródło ciepła dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Przede wszystkim zalecamy jego wykorzystanie klientom, którzy potrzebują efektywnego, ekonomicznego oraz wygodnego materiału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub każdego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował dużo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu idealnej temperatury.

Ponadto nasze produkty nadają się do użycia w kotłach o praktycznie dowolnej wielkości, przy czym ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako producent. Ekogroszek spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie używania, a dodatkowo nie ma potrzeby nadwyrężać domowego lub firmowego budżetu, żeby go nabyć. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Kwidzynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Kwidzyn, to sprzedawany w naszym sklepie opał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w kilku wariantach. Wszystkie odznaczają się wysoką wartością opałową, minimalną zawartością popiołu wytwarzaną w trakcie użytkowania oraz zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę zakupić materiał w sporych, ekonomicznych opakowaniach o wadze 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy opał na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku tworzonego przez naszą firmę łączy się z wysoką jakością, przez co nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kwidzyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard wykonania – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy opału, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład konkretnego produktu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – obecny w naszym asortymencie ekogroszek jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni czy na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – opał oferujemy w workach o wadze, która umożliwia proste umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i wygodne składowanie, lecz również bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach możesz bez trudności przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kwidzynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kwidzyn

W celu spełnienia potrzeb klientów, którzy potrzebują świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Kwidzynie i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór innowacyjnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz niskimi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy zostały zachowane.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, uzyskał niezbędne atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w naszym sklepie charakteryzuje się najwyższą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji dostępnych w naszym kraju. Ponadto możesz bezpiecznie stosować materiały w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Kwidzyn zredukujesz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym gwarantując żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, groźnych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z naszego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Kwidzyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek