Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wejherowo

Chcesz kupić ekogroszek w mieście Wejherowo? W takim razie serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie od ponad 30 lat świadczymy usługi w wytwarzaniu i sprzedaży najwyższej jakości materiałów opałowych, wskutek czego zdołaliśmy zapracować na zaufanie tysięcy osób prywatnych i zakładów przemysłowych z całego kraju. Aktualnie oferujemy w szczególności ekogroszek workowany, dostępny zarówno w mieście Wejherowo, jak i wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy różne rodzaje innowacyjnych materiałów opałowych, których świetna klasa łączy się z atrakcyjną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wejherowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Wejherowie i okolicach to zdecydowanie opał trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i wydajnego paliwa. Dostępne w naszym asortymencie produkty sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów prywatnych, ale także budynków o innym przeznaczeniu – biur, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło dostarczy prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

Na tym jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji możemy zaoferować Ci pewny i wysokiej klasy węgiel w świetnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju. Dzięki temu masz okazję zakupić świetny, ceniony przez użytkowników i zgodny z obowiązującymi wymogami towar bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Z pomocą naszego ekogroszku zminimalizujesz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Wejherowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Wejherowie i okolicach wyróżnia się głównie wysoką wartością opałową i minimalną zawartością pozostałości powstającą w trakcie spalania. Z dobrym skutkiem można wykorzystywać go w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach typu ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Całość jest pakowana w trwałe, łatwe w składowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są jednocześnie proste w przewozie. W naszym sklepie znajdziesz wydajny materiał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wejherowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy rozwiązań, którą zapewniają cenieni i sprawdzeni producenci, a także dedykowane atesty umieszczone na workach, informujące o kompozycji oraz strukturze materiału,

  • prosty przewóz – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co naturalnie wpływa na tempo przesyłki prosto do klienta,

  • porządek – nasz ekogroszek jest prosty i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które mogą znaleźć się zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość łatwego odmierzania zapewniana ze względu na dokładnie zmierzoną ilość i masę nowoczesnego materiału opałowego, który bez problemu zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wejherowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wejherowo

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad oferujemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, odpowiednie do domów, zakładów przemysłowych czy placówek firm. Nasz sklep, w obrębie którego można znaleźć na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w mieście Wejherowo i okolicach, został przygotowany specjalnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw poszukujących wydajnego, kompatybilnego z kotłami grzewczymi różnych kategorii innowacyjnego materiału opałowego.

Zamówienie wydajnego paliwa węglowego wprost od firmy, która zajmuje się także produkcją, to również wydajny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle atrakcyjna, a do tego sam opał należy do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale także doskonałą jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi normami.

Perfekcyjnym dowodem rewelacyjnej klasy ekogroszku oferowanego w Wejherowie są liczne autoryzacje, weryfikujące jego pierwszorzędne szczegóły techniczne i własności. Z nami masz pewność co do jakości towaru – każdy element oferty zawiera na worku szczegółowe informacje na temat zawartości popiołu, siarki i wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się obawiać, że podczas korzystania z opału będą powstawać znaczne ilości niekorzystnych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Wejherowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek