Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kościerzyna

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Kościerzynie, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością wybierzesz materiał dostosowany do możliwości dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zakupić w Kościerzynie, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kościerzyna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, biura lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Kościerzynie, lecz również na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się do wykorzystania w kotłach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania oraz utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Kościerzynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Kościerzyna i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek workowany jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność dostępnych rodzajów gwarantuje, że z łatwością kupisz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kościerzyna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność atestów, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kościerzynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kościerzyna

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Kościerzynie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od opału oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też kupić w wielu pozostałych miejscowościach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia opału w solidnych opakowaniach jego transport i przechowywanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi regulacjami i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Kościerzynie jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Opał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Kościerzyna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek