Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Dwór Gdański

Aby sprostać wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Nowy Dwór Gdański, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Są to przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt dostosowany do możliwości dowolnego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Nowy Dwór Gdański, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych szczegółów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Dwór Gdański

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy innego budynku, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Nowym Dworze Gdańskim, lecz też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć łatwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces spalania oraz zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Dworze Gdańskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Nowy Dwór Gdański i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność proponowanych rodzajów sprawia, że na pewno kupisz optymalny materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i składowania materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowy Dwór Gdański)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odliczoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Dworze Gdańskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Dwór Gdański

Jeżeli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Nowy Dwór Gdański i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można również zamówić w licznych innych miejscach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Nowy Dwór Gdański może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Nowy Dwór Gdański - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek