Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Władysławowo

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Władysławowo? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku funkcjonuje w sektorze opału, a w tym czasie udało nam się zyskać nie tylko cenne doświadczenie, ale też szacunek klientów. Dzięki temu postanowiliśmy zainicjować samodzielne wytwarzanie nowoczesnego opału, odznaczającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek oferowany we Władysławowie sprawdzi się jako paliwo do większości kotłów, przy czym zróżnicowanie oferowanych produktów daje pewność, że z łatwością zakupisz produkt dopasowany do swoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Władysławowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Władysławowo i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. W szczególności polecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, ekonomicznego i prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Przykładamy wielką wagę, aby dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

Ponadto dostępne w naszej ofercie materiały nadają się do wykorzystania w piecach o każdej wielkości, przy czym do ich największych atutów zalicza się świetna jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a co najważniejsze – nie musisz nadwyrężać prywatnego lub firmowego portfela, żeby go nabyć. Nasza cena ekogroszku na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek we Władysławowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego we Władysławowie, to dostępny w naszym asortymencie opał z pewnością stanie na wysokości zadania. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w czterech wariantach. Wszystkie z nich cechują się korzystną ilością wytwarzanej energii, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w trakcie spalania oraz zawartością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę nabyć go w dużych, wygodnych workach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – sprzedajemy opał na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, co sprawia, że nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Władysławowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku workowanego możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego paliwa.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy piecu bądź na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – paliwo dostarczamy w workach o pojemności umożliwiającej sprawne umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasze materiały to nie tylko proste i komfortowe składowanie, lecz także bezproblemowy, szybki transport. Przez umieszczenie produktów w workach możesz z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) we Władysławowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Władysławowo

Zwracając uwagę na potrzeby klientów, którzy szukają świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Władysławowo i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodny asortyment nowoczesnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się znakomitymi parametrami, a przy tym atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w kraju, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na idealnym poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące normy, uzyskał wymagane atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepsze potwierdzenie, że nasze paliwo charakteryzuje się najwyższą klasą na tle konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. Ponadto możesz bezpiecznie używać produkty w większości kotłów, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego we Władysławowie obniżysz koszt ogrzewania budynku, przy tym utrzymując odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. W efekcie możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Władysławowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek