Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Prabuty

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w mieście Prabuty, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością wybierzesz materiał dostosowany do parametrów Twojego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Prabutach, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Prabuty

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa lub magazynu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Prabutach, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc producentem innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet możemy zaliczyć możliwość utrzymania porządku w piecu, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Prabutach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Prabuty i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych rodzajów sprawia, że bez problemu znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Prabuty)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Prabutach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Prabuty

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Prabutach i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również kupić w różnych pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące normy i mającego poważane atesty jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Prabuty jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Prabuty - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek