Ekogroszek workowany Słupsk

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Słupsk, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz produkt dostosowany do specyfikacji aktualnie używanego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Słupsk, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych szczegółów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Słupsk

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa bądź magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Słupsku, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany sprawdzi się do użytku w urządzeniach grzewczych o dowolnych gabarytach. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć możliwość zachowania higieny w piecu, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Słupsku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Słupsku i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych wariantów gwarantuje, że z łatwością kupisz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i magazynowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych na rynku.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Słupsk)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni lub na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Słupsku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Słupsk

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Słupsk i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też nabyć w licznych pozostałych miejscach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych workach jego transport i składowanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co postawiliśmy na dostarczanie opału zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami i posiadającego wymagane atesty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Słupsku jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości pyłów i popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i trujących związków.

Ekogroszek Słupsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek