Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kępice

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Kępice, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz materiał dopasowany do możliwości swojego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Kępicach, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych szczegółów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kępice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, biura czy hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Kępicach, lecz też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć łatwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm spalania i utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kępicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Kępicach i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność oferowanych wariantów sprawia, że na pewno znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kępice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kępicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kępice

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Kępice i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można także zamówić w licznych innych regionach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego wymagane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Kępice jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Kępice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek